داستان مستر تیکت:

    مدیران شرکت‌های گردشگری دیاکو پرواز پارس و آریو پرواز قرن پس از یک دهه فعالیت در زمینه گردشگری و ارائه خدمات مسافرتی از جمله برگزاری تورهای مسافرتی داخلی و خارجی، در اواخر دهه‌ی نود تصمیم بر آن گرفتند ارائه‌ی خدمات گردشگری را متناسب با زمانه‌ی حاضر بهبود بخشند و با ارائه‌ی خدمات آنلاین به مسافران، علاوه بر صرفه‌جویی در وقت و هزینه‌‌ی ایشان، حق انتخاب گسترده‌تری را پیش روی آن‌ها قرار دهند. در حقیقت با حذف واسطه‌ها هر فرد را صاحب شرکت گردشگری خصوصی خود کردند.

    از این رو پس از فراهم آوردن زیرساخت‌های مورد نیاز و بهره‌گیری از مشاورهای مجرب در زمینه‌ی گردشگری، اقدام به تاسیس  شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری گشت آبی دلان نمودند و با  ثبت برند تجاری مسترتیکت فعالیت رسمی این مجموعه آغاز شد.

شروع کار مسترتیکت با راه اندازی سامانه‌ی فروش پروازهای داخلی و خارجی و رزرو هتل در سراسر نقاط جهان و با تمرکز بر مقاصد داخلی آغاز شد و تنها با گذشت چند ماه تمامی ایرلاین‌ها و پروازهای داخلی را اعم از سیستمی و چارتری تحت پوشش خود قرار داد.

  گام‌های بعدی این مجموعه فراهم آوردن بستری جهت صدور بیمه،خدمات ویزا، خرید بلیط اتوبوس بین شهری، خرید بلیط قطار داخلی و خارجی ، همکاری با ناوگان دریایی و رزو اقامتگاه‌های بومی در مقاصد داخلی می‌باشد.

رسالت مستر تیکت:

     راهنمای سکان‌داران مستر تیکت برای یافتن مسیر درست، رضایت مشتری‌های مجموعه می‌باشد و با تکیه بر این اصل جهت افزایش خدمات، روز به روز دایره همکاری خود را با دیگر فعالان این حوزه گسترش می‌دهند و مطابق با نیازهای مشتریان خدمات خود را ارایه می‌دهند.

     نکته‌ی حائز اهمیت در مورد این مجموعه بالا بودن سطح رضایت مسافران از خرید آسانی که انجام داده‌اند است و طبق نظرسنجی‌های دوره‌ای بیش از 95 درصد مشتریان از خرید خود راضی بوده‌اند و این مجموعه را به دیگران نیز توصیه می‌کنند.  

باور مستر تیکت:

     باور مجموعه‌ی مستر تیکت بر این اصل استوار است که پیشرفت هیچگاه متوقف نمی‌شود و این مجموعه همواره مسیر خود را در جهت بهبود و بالا بردن سطح کیفی خدمات انتخاب می‌کند تا به هدف اصلی خود که ارایه‌ی تمامی خدمات گردشگری در بستر آنلاین می‌باشد دست یابد. ما برای رسیدن به این مهم مصمم هستیم و برآنیم تا با پیمودن گام به گام مسیر رشد و توسعه در زمینه‌ی ارائه خدمات گردشگری آنلاین به انتخاب اول مسافرین و همکاران محترم شاغل در این حوزه تبدیل شویم.

چشم انداز مستر تیکت:

ما برآنیم تا با پیمودن گام به گام مسیر رشد و توسعه در زمینه‌ی ارائه خدمات گردشگری آنلاین به انتخاب اول مسافرین و همکاران محترم شاغل در این حوزه تبدیل شویم.