پرسش‌های متداول شما درباره بلیط هواپیما
چند روز قبل از پرواز، بلیط هواپیما را بخریم؟

برای رزرو بلیط هواپیما میتوان از چندین ماه قبل از پرواز اقدام کرد. اما برخی اوقات در روزهای نزدیک به پرواز، قیمت بلیط هواپیما ارزان تر میشود، در این صورت اگر شرایطش را دارید، بهتر است رزرو آنلاین بلیط هواپیما را به روزهای نزدیک پرواز موکول کنید. البته به این نکته توجه داشته باشید که سفرتان در ایام پر سفر (های سیزن) مانند تعطیلات نباشد، چون در اینصورت باید هرچه زودتر رزرو بلیط هواپیما خود را انجام دهید.

در هر پرواز، میزان بار مجاز چقدر است؟

میزان بار مجازی که میتوانید در پرواز بهمراه داشته باشید به کلاس پرواز و کلاس نرخی بلیط بستگی دارد. میتوانید میزان بار مجاز همراه خود را در هنگام خرید آنلاین بلیط هواپیما در قسمت اطلاعات بلیط ببینید. البته در صورتی که بار اضافه همراهتان باشد باید جریمه اضافه بار را پرداخت کنید.

نرخ بلیط هواپیما برای نوزادان و کودکان زیر 12 سال چگونه است؟

این نرخ به کلاس پرواز و کلاس نرخی بستگی دارد. اما عموما 50 تا 75 درصد قیمت بلیط بزرگسالان میباشد. همچنین قیمت بلیط هواپیما برای نوزادان (تا 2 سال) در اکثر موارد 10 درصد بلیط بزرگسالان محاسبه میشود.

آیا پس از خرید آنلاین بلیط هواپیما، امکان استرداد آن وجود دارد؟

امکان کنسلی و استرداد بلیط هواپیما اگر شرایط در حیطه قوانین مستر تیکت باشد، وجود دارد.

آیا رزرو آنلاین بلیط هواپیما هزینه بیشتری نسبت به خرید حضوری دارد؟

خیر، با مراجعه سایت معتبر خرید بلیط هواپیما، نه تنها هزینه بیشتری برای رزرو بلیط هواپیما پرداخت نمی‌کنید، بلکه ممکن است تخفیف هم بگیرید. همچنین با خرید آنلاین بلیط هواپیما از خدمات پشتیبانی نیز برخودار خواهید شد.


آیا پس از خرید بلیط هواپیما، امکان تغییر نام و نام خانوادگی وجود دارد؟

در پرواز داخلی یا خارجی، امکان تغییر نام و نام خانوادگی در بلیط سیستمی وجود ندارد. اما در بلیط چارتر، برخی از چارترکننده‌ها این تغییر را می‌پذیرند.


پس از چند ساعت تاخیر یا تعجیل، امکان کنسلی پرواز بدون جریمه وجود دارد؟

طبق قوانین و مقررات سازمان هواپیمایی کشوری در صورتیکه پرواز بیشتر از دو ساعت تاخیر یا تعجیل داشته باشد، مسافر می‌تواند پرواز خود را بدون جریمه کنسل کند.


هنگام خرید بلیط هواپیما از طریق سایت، امکان انتخاب صندلی وجود دارد؟

خیر، هنگام رزرو بلیط هواپیما برای پروازهای داخلی یا خارجی، امکان انتخاب صندلی وجود ندارد. البته در زمان چک‌این انتخاب محدوده صندلی امکان‌پذیر است.


رزرو آنلاین و سریع بلیط خریدی ساده، سریع و مطمئن
تنوع گسترده خطوط هوایی ترکیبی کامل از تمامی ایرلاینهای داخلی و خارجی
استرداد وجه استرداد سریع و آسان بلیط