حافظ مصطفی بهترین باقلوا فروشی استانبول

بهترین باقلواهای ترکی را در حافظ مصطفی بخورید

باقلوا یکی از شیرینی های محبوب ما ایرانی هاست که تُرک ها هم از طرفداران پر و پا قرص آن بشمار می آیند.
باقلواهای ترکی بسیار زبانزد هستند و آوازه آنها در سراسر دنیا پیچیده، بطوریکه یکی از سوغاتی های خوشمزه ترکیه، باقلوا است.
قنادی های مختلفی در ترکیه، باقلوا میفروشند اما در میان آنها حافظ مصطفی یکی از بهترین ها میباشد.
حافظ مصطفی بیش از یکصد و پنجاه سال قدمت دارد و امکان ندارد کسی به استانبول سفر کند و سراغ این باقلوا فروشی نرود.
باقلوا فروشی حافظ مصطفی از سال 1864 کار خود را شروع کرد و تا به امروز توانسته با کیفیت عالی، مشتریان خود را راضی نگه دارد.

باقلوا فروشی حافظ مصطفی کجاست؟

اگر به استانبول سفر کرده باشید، حتما گذرتان به خیابان استقلال هم افتاده است، خیابان معروف استانبول که زندگی در آن 24ساعته جریان دارد. پس از گشت و گذاری لذت بخش در خیابان استقلال، میتوانید سری به حافظ مصطفی بزنید.
حافظ مصطفی تنها باقلوا فروشی نیست بلکه کافه ای دنج هم هست که با چای و قهوه ترکی و انواع باقلوا و شیرینی از مشتریان خود پذیرایی میکند.
پس حتما ساعتی را در کافه حافظ مصطفی وقت بگذرانید و خودتان را به چای یا قهوه همراه با باقلوا یا شیرینی های رنگارنگ و خوشمزه مهمان کنید، تا خاطرات سفرتان به استانبول شیرین تر شود.  

کافه قنادی حافظ مصطفی استانبول

از حافظ مصطفی چه چیزی بخریم؟

حافظ مصطفی بهترین باقلواهای ترکی را دارد که در انواع مختلف با طعم ها و مغزهای متنوع عرضه میشوند، اما در کنار باقلوا و کنوفه میتوانید لوکوم (راحت الحلقوم) های لذیذ و تازه ای هم از آنجا بخرید که با یکبار امتحان، عاشقش میشوید.
عسل های اعلی، مربای انجیر، آبنبات، انواع چای ترکی، قهوه ترک بی نظیر و بسیاری شیرینی و دسرهای مخصوص، بخشی از آنچه هستند که میتوانید از حافظ مصطفی بخرید.

باقلوای حافظ مصطفی - استانبول

بهترین جا برای خرید سوغاتی های خوراکی ترکیه، حافظ مصطفی است که در بسته بندی های شیک و زیبا، باکیفیت ترین و لذیذترین باقلوا، راحت الحلقوم و... را عرضه میکند.
چمدونت رو بستی؟

فقط کافیه بلیط هواپیما و هتلت رو انتخاب کنی. بقیه اش با مستر تیکت

خرید بلیط هواپیما
رزرو هتل

دیدگاه شما چیست؟