مراکز خرید

مرکز خرید مارینا مال دبی

معرفی مارینا مال دبی

همانطور که میدانید دبی بهترین و لوکس ترین مراکز خرید را دارد که هرکدام به نوبه خود دیدنی هستند.
اما مارینا مال، با قرار گرفتن در کنار آب و چشم اندازی فوق العاده از کشتی های تفریحی، میتواند بهترین مکان برای خرید و البته گشت و گذار و تفریح باشد.
مرکز خرید مارینا، بخشی از پروژه عظیم منطقه مارینا میباشد و به هتل 5ستاره مارینا نیز مرتبط است.
مسیرهای پیاده روی در محوطه مارینا مال، با وجود کافه ها و طراحی مکان هایی برای نشتن و لذت بردن از چشم انداز این منطقه، موجب شده افراد بسیاری از مردم بومی و البته گردشگران به سمت این مرکز خرید جذب شوند. بخصوص هنگام شب که نور کشتی ها، برج ها و مرکز خرید، جلوه بی نظیری به این منطقه میبخشد.

مرکز خرید مارینا دبی

مرکز خرید مارینا دبی در چهار طبقه خود بیش از 130 فروشگاه دارد که مجموعه ای از برندهای معروفی چون: زارا، اچ&ام، منگو، جنیفر، تامی و... را دربرمیگیرد.
در مارینا مال دبی میتوانید خریدهای خوب و مقرون به صرفه ای از لباس، کیف و کفش، لوازم آرایش، اکسسوری، اسباب بازی، لوازم دکوری، وسایل الکترونیک و .... داشته باشید. همچنین مارینا مال یک سوپر مارکت بزرگ دارد که پرسه زدن و خرید از آن میتواند لذتبخش باشد.
کافه های فضای باز مارینا مال، مکانی ایده آل برای گذراندن وقت هستند و برای وعده های شام و ناهار میتوانید سری به رستوران های شیک و با کیفیت این مرکز خرید بزنید.

لذت خرید در مارینا مال دبی

با اینکه مرکز خرید مارینا نسبت به سایر مراکز خرید دبی، کوچکتر است اما مجموعه ای عالی برای تفریح و خرید میباشد که سالن های سینما، زمین بازی کودکان، بوتیک های مدرن، سوپر مارکت و رستوران ها و کافه های متعدد را شامل میشود.
سینما با 5سالن بزرگ و مجهز در طبقه آخر مارینا مال قرار دارد که به روزترین فیلم های دنیا را بر روی پرده خود نمایش میدهد.

سالن های سینما مارینا مال دبی

فضای بازی کودکان در مارینا مال دبی

مارینا مال از شنبه تا چهارشنبه از 10 صبح تا 10 شب  و پنج شنبه و جمعه از 10 صبح تا 12 شب باز است.
چمدونت رو بستی؟

فقط کافیه بلیط هواپیما و هتلت رو انتخاب کنی. بقیه اش با مستر تیکت

خرید بلیط هواپیما
رزرو هتل

دیدگاه شما چیست؟