مراکز خرید

مرکز خرید امبسی در بانکوک تایلند

مرکز خرید امبسی در بانکوک تایلند

در میان تمامی کشور های گردشگری دنیا، تایلند در رتبه بالایی از تعداد توریست را دارا می باشد. این کشور در موقعیت جغرافیایی جنوب شرقی آسیا قرار گرفته و حدوداً از هر جهت با دریا، آب های آزاد و یا خلیج ها مرز آبی دارد که این امر باعث شده که تایلند در اغلب اوقات و فصل هایش آب و هوایی معتدل داشته باشد. در این کشور واحد پول بات، زبان رسمیشان تایلندی و مذهب عمده و زیادی از مردمانش بودایی است. پایتخت این کشور که پر جمعیت ترین شهر آن نیز حساب می شود بانکوک است. این شهر در جهان به دلیل داشتن بیشترین گردشگر در سال بسیار مشهور است. معروفیت آن نیز به دلیل داشتن جاذبه های گردشگری فراوان، رستوران ها، کافه ها، مراکز خرید هایش و.... است.

مرکز خرید امبسی در بانکوک تایلند

پاساژ بزرگ Central Embassy یا سفارتخانه سابق بریتانیا

شما اگر به عنوان گردشگر، توریست و یا مسافر پا به این کشور بگذرید، اولین شهری که می توانید به آن فکر کنید بانکوک تایلند است. در طی سفر و یا هنگام پایان آن که شما به دنبال خرید های شخصی، خوشگذرانی و خرید سوغاتی هستید، در اینجا نیاز به مراکز خرید یا بازار های رنگارنگ بانکوک را پیدا می کنید. خرید هم، که جزء مراحل مهم سفر به حساب می آید پس باید به دنبال و در جست و جوی بهترین مراکز خرید این شهر باشید. یکی از این مراکز که می توان به آن از نظر اعتبار و کیفیت اجناسش اعتماد کرد مرکز خرید امبسی است. ساختمان و بنای سنترال امبسی را با شباهت بسیار زیادی از سفارت بریتانیا در سال ۲۰۱۴ و در ۹ ماه مه ساخته اند که دلیل نام گذاری آن نیز به امبسی همین است، چرا که امبسی به معنای سفارت است. معمار این مرکز خرید شخصی به نام آماندا لوته است که در طراحی آن بسیار دقت، تلاش و ظریف کاری داشته چرا که نمای این ساختمان از بالای آن به شکل نماد بی نهایت(infiniti) است، این امر نیز خود باعث زیبایی و جذب هر چه بیشتر گردشگر شده است، همچنین در فضای دورنی این مجموعه بزرگ از رنگ سفید مورد استفاده قرار گرفته و طراحی آن، به شکل مینیمالیست می باشد . این مجوعه شامل طبقات و بخش های زیادی می شود که برخی از این بخش ها: رستوران ها، کافه ها، سینمای بزرگ، فود کورت، سوپر مارکت قیمت مناسب، مغازه های گوناگون و متعدد آن و در آخر هتل ۶ ستاره ای که قرار است به زودی افتتاح بشود، هستند.

مرکز خرید امبسی در بانکوک تایلند

همچنین در این مرکز خرید می توان اجناسی چون انواع البسه(مردانه، زنانه و بچه‌گانه)، کیف، کفش، ساعت، زیورالات، لوازم آرایشی بهداشتی و.... را خریداری کرد همچنین بیشتر برند هایی که در مغازه های آن فروخته می شود از کمپانی های معروفی چون Gucii، Versace، Parada، Chanel و Givenchy می باشند.

مرکز خرید امبسی در بانکوک تایلند

محل قرار گیری و راه های دسترسی به آن

مرکز خرید امبسی در نزدکی منطقه سیام شهر بانکوک قرار گرفته که اغلب در گوشه و کنار این منطقه، مردم به خرده فروشی مشغول هستند و این مرکز خرید مانند نگینی در میان تمامی فروشگاه های آن جا به چشم می خورد. شما اگر بخواهید با هزینه ای متوسط خود را به این مکان برسانید، می توانید از تاکسی هایی که در نزدیکی درب ورودی پاساژ هستند و یا قطار هوایی(یا همان منوریل) که در شهر وجود دارد و رفت و آمد با آن بسیار راحت است، استفاده کنید. ایستگاه هایی که شما را به مقصدتان می رساند، ایستگاه های Chit Lon، Phloen Chit می باشد. 

مرکز خرید امبسی در بانکوک تایلند

چمدونت رو بستی؟

فقط کافیه بلیط هواپیما و هتلت رو انتخاب کنی. بقیه اش با مستر تیکت

خرید بلیط هواپیما
رزرو هتل

دیدگاه شما چیست؟