مراکز خرید

مرکز خرید MBK در بانکوک تایلند

مرکز خرید MBK در بانکوک تایلند

کشور تایلند که نام رسمی و کامل آن پادشاهی تایلند است، دارای ۶۹۷۷۸۰۰ نفر جمعیت است که بیشتر این افراد(۹۵% آنان) پیرو دین بودایی هستند. مردمان این کشور با وجود تفاوت هایی که در دین، زبان، فرهنگ و آداب و رسوم با برخی از کشور های دنیا دارند اما زمانی که گردشگران خارجی به تایلند سفر می کنند، آنان با خوشرویی و مهمانوازی کامل با آنان برخورد می کنند. جدا از مردمان تایلند، موقعیت جغرافیایی و همسایگان آن نیز تاثیر فراوانی در کشور گذاشته است. کشور تایلند از شمال با مینمار و لائوس، از جنوب با مالزی و خلیج تایلند، در شرق با لائوس و کامبوج و در آخر از غرب با برمه و دریای آندامان هم مرز می باشد و تاثیر گذاری این مرز ها به خصوص مرز های آبی باعث شده خاک این سرزمین بسیار حاصلخیز شود و همچنین آب و هوای این کشور در اغلب اوقات معتدل باشد ولی به طور کلی اگر برای مسافرت به این کشور در حال برنامه ریزی هستید بهتر است که از ماه نوامبر تا فوریه مهمان تایلند بشوید تا گرما هوا برای شما آزار دهنده نباشد.

مرکز خرید MBK در بانکوک تایلند

بانکوک مرکز جذب توریستان جهان

بانکوک که پایتخت کشور تایلند است بیشترین میزان جذب توریست در دنیا را دارد که دلیل اتفاق افتادن این امر وجود امکانات فراوانی چون: جاذبه های تاریخی، فرهنگی و گردشگری، هتل ها، رستوران ها، کافه ها، مراکز خرید و بازار ها گوناگون آن برای گردشگران و مردم خود شهر است. یکی از مهم این امکانات، مراکز خرید حساب می شود، چرا که شما زمانی که به سفر می روید خرید برای خود و یا دادن سوغاتی به عزیزان و آشنایان نیاز اساسی به مراکز خرید در آن شهر پیدا می کنید. بانکوک نیز از آن شهر هایی است که مراکز خرید فراوانی را می توان در آن مشاهده نمود. Center MBK یکی از این پاساژ های مجلل آن به حساب می آید.

مرکز خرید MBK در بانکوک تایلند

معرفی Center MBK

پاساژ MBK در اصل نام مختصر شده Mahboonkrong می باشد. این مجموعه همچنین در زمان اتمام ساخت خود در سال ۱۹۸۵ بزرگترین مرکز خرید آسیا شد. امروزه نیز جزء بهترین ها به حساب می آید به طوری که گفته شده روزانه تعداد بازدیدکنندگانش به ۱۰۰۰۰۰ نفر می رسد که اغلب آنان را جوانان تایلندی و گردشگران خارجی تشکیل می دهند. ساختمان و بنای آن بسیار شیک و لاکچری می باشد و دارای ۸ طبقه، ۲۰۰۰ فروشگاه، رستوران و.... است که هر کدام در طبقه خاصی قرار گرفته اند. همچنین در قسمت شمالی مجموعه فروشگاه های بزرگ و متعدد توکیو قابل دیدن می باشند.

مرکز خرید MBK در بانکوک تایلند

قرار گیری فروشگاه ها به ترتیب زیر می باشد:
طبقات ۱ تا ۳: را فروشگاه های البسه و پوشاک(مردانه، زنانه و بچه‌گانه)، جواهرات گران قیمت، لازم آرایشی، اسباب بازی فروشی و کالا های چرم تشکیل داده اند.
طبقه ۴: در طبقه ۴ شما فقط می توانید ابزار و یا کالاهایی که به بخش الکترونیک مربوط می شوند را مشاهده و خریداری کنید.
طبقه ۵: در این طبقه تعدادی رستوران، فروشگاه های لوازم خانگی و مغازه های عکاسی قابل مشاهده است.
طبقه ۶: فروشگاه هایی که لتوان در آن ها هدیه و یا سوغاتی مناسبی پیدا کنید در این طبقه موجود می باشد، البته در کنار آن ها می توان فود کورت های اشتها برانگیز را به راحتی یافت.
طبقه ۷: اگر به هنگام خرید خسته شدید و یا به دنبال مکانی برای خوشگذرانی هستید، طبقه ۷ پیشنهاد ما برای تمامی این کار ها می باشد، چرا که در آن انواع مختلفی از سرگرمی ها، نظیر بولینگ، سینما و کارائوکه وجود دارد.
طبقه ۸: در این طبقه نیز یک سینمای اختصاصی و بزرگ دیگری وجود دارد که در زمان پر بودن و یا شلوغی سینمای طبقه ۷ می توان از این سینما استفاده کرد.
در آخر هم باید گفت که این مرکز خرید در کنار استادیوم ملی و در نزدیکی دانشگاه Ckhulalongkorn قرار گرفته که می توان به راحتی با استفاده از منوریل شهر به این مکان رسید. ایستگاه هایی که می توانند شما را به آن جا برسانند National Stadium، Siam می باشند.

مرکز خرید MBK در بانکوک تایلند

چمدونت رو بستی؟

فقط کافیه بلیط هواپیما و هتلت رو انتخاب کنی. بقیه اش با مستر تیکت

خرید بلیط هواپیما
رزرو هتل

دیدگاه شما چیست؟