مراکز خرید

مرکز خرید پانتیپ پلازا در بانکوک تایلند

مرکز خرید پانتیپ پلازا در بانکوک تایلند

تایلند کشوری با حکومت مشروطه سلطنتی و واقع در جنوب شرقی آسیا می باشد، این کشور تاریخ غنی‌ای را داراست و در کنار این تاریخ و حفظ فرهنگ خویش، در تلاش است که خود را با جهان مدرن هم سو کند. از این روی هرروزه در میکوشد که با ساخت و فراهم کردند امکانات لازم برای یک زندگی مدرن، کشور را مدرنیته کند. مرکز این تغییرات در شهر بانکوک، پاییتخت تایلند، بوده که میتوان این پیشرفت ها را در مراکز درمانی، هتل ها، مراکز تفریحی و حتی شاپینگ سنترها نیز به خوبی احساس کرد.

مرکز خرید پانتیپ پلازا در بانکوک تایلند

این شهر که سالانه نیز پذیرای توریست های فراوانی هم میباشد، تلاش میکند تا با اکثر سلیقه ها خود را طبیق دهد تا بتواند تجربه سفری عالی را برای مهمانانش به یادگار بگذارد. ساخت مراکز خرید و شاپینگ سنتر های متفاوت در بانکوک یکی از بخش هایی است که تلاش بسیاری برایش شده و تنوع زیادی دارند. از نمونه های این مراکز میتوان به Pantip Plaza اشاره کرد.

مرکز خرید پانتیپ پلازا در بانکوک تایلند

مرکز خرید پانتیپ پلازا قلب تکنولوژی بانکوک

پانتیپ پلازا بهشت عاشقان تکنولوژی و فناوری است. زیرا که میتوان تمام گجت ها و فناوری های روز دنیا را در این فروشگاه پیدا کرد. در پانتیپ پلازا میتوانید انواع کامپیوتر ها همراه با تمامی تجهیزات مورد نیاز را با قیمتی مناسب یافت، علاوه بر این می توان، نوت بوک، لپ تاپ های مخصوص گیم، تبلت و گوشی های روز دنیا را هم به راحتی خرید. البته به نکته ای که باید به آن توجه شود این است که نرم افزار های گوناگونی هم در اینجا بفروش میرسد، اما هنگام خرید باید مراقب برنامه ها و سی دی و دی وی دی های تقلبی نیز بود.

مرکز خرید پانتیپ پلازا در بانکوک تایلند

این مکان برای عکاسان حرفه ای هم میتواند، مکانی رویایی باشد، چرا که میتوان انواع دوربین ها، از ساده ترین نوع آنها گرفته تا حرفه ای و فوق حرفه ای را در این فروشگاه یافت. لوازم جانبی اکثریت دوربین ها از جمله لنزهای متفاوت و... نیز با قیمتی مناسب در پانتیپ پلازا  پیدا میشود. اگر در حین سفر گوشی یا لپ تاپتان و یا حتی دوربین عکاسی تان، دچار اشکال و نقض فنی شد، میتوانید به این جا مراجعه کنید، زیرا که در این مکان علاوه بر فروش، تعمیرات نیز انجام میگیرد.

مرکز خرید پانتیپ پلازا در بانکوک تایلند

چمدونت رو بستی؟

فقط کافیه بلیط هواپیما و هتلت رو انتخاب کنی. بقیه اش با مستر تیکت

خرید بلیط هواپیما
رزرو هتل

دیدگاه شما چیست؟