مراکز خرید

مرکز خرید استارهیل گالری کوالالامپور، مالزی

مرکز خرید استارهیل گالری کوالالامپور، مالزی

مالزی کشوری است که با مردمان خونگرم و مهمان نوازش، سالانه پذیرای توریست های فراوانی از سراسر جهان میباشد. کوالالامپور بزرگ ترین شهر و پایتخت این کشور زیبا است که در حدود دو قرن قدمت دارد و توسط معدنچیان چینی کشف شده و تا به امروز رشد و پیشرفت چشم گیری در زمینه های مختلفی داشته و امکانات رفاهی و تفریحی مدرن و فراوانی را برای ساکنانش بوجود آورده است.

مرکز خرید استارهیل گالری کوالالامپور، مالزی

این شهر همانگونه که از شهر های مدرن انتظار می‌رود، دارای مراکز خرید بزرگ و شگفت آوری میباشد که باعث میشود، همه حداقل یکبار، از آن ها بازدید کنند. برای نمونه از این شاپینگ سنتر ها میتوان به مرکز خرید استارهیل گالری اشاره کرد.

مرکز خرید استارهیل گالری کوالالامپور، مالزی

شاپینگ سنتر استارهیل گالری

این مجموعه توسط شرکت وای ال تی، در سال ۱۹۹۶ساخته و افتتاح گردید. این شرکت خواستار طراحی یک مرکزخرید فوق لوکس با معماری متفاوت بوده که نهایتا اثری زیبا را در منطقه بوکت بینتانگ بوجود آورده. این مجموعه دارای بیش از ۱۰۰ فروشگاه بوده و در آن میتوان انواع پوشاک، کیف و کفش، لوازم آرایشی و بهداشتی، اکسسوری و... را از معروف ترین برند های دنیا پیدا کرد. این مرکز دارای هفت طبقه است که باآسانسورها و پله های برق به یکدیگر متصل شده اند، دیزاین داخلی استارهیل گالری نیز بسیار جالب و شیک میباشد و به گونه تزئین شده که گویا در آن مراسم و یا جشنی در حال برگزاری است.

مرکز خرید استارهیل گالری کوالالامپور، مالزی

 این مجموعه همچنین دارای کافه ها و رستوران های متعددی میباشد، که در کافه های آن میتوان انواع نوشیدنی های گرم و سرد را سفارش داد و تمدد انرژی کرد تا بتوان به ادامه خرید پرداخت. فود کورت و رستوران های استارهیل نیز غذاهایی با کیفیتی، فوق العاده را ارائه میدهند که در کنار مبلمانی ساخته شده از چوب بامبو و طراحی و دکراسون خاصش، خاطره ای به یادمانی را برای مهمانانش به یادگار میگذارد. از برخی از رستوران های معروف این مرکز میتوان به نام هایی مانند جیکس چابویل استیک(Jake's Charbroil Steaks)، فیشرمنز کوو(Fisherman's Cove) و... اشاره کرد.

ویژگی خاص این مجموعه، این است که بعد از یک روز طولانی میتوانید در مرکز اسپا فوق العاده استارهیل گالری تمامی خستگی روزانه را از بدن بیرون کنید. این مرکز اسپا دارای مساحتی بیش از ۴۵۰۰متر میباشد و دارای ۹۳ اتاق است و خدماتی فوق حرفه‌ایی را توسط درمانگرانی تاپ ارائه میدهد.

مرکز خرید استارهیل گالری کوالالامپور، مالزی

چمدونت رو بستی؟

فقط کافیه بلیط هواپیما و هتلت رو انتخاب کنی. بقیه اش با مستر تیکت

خرید بلیط هواپیما
رزرو هتل

دیدگاه شما چیست؟