مراکز خرید

مرکز خرید مید ولی مگامال کوالالامپور

مرکز خرید مید ولی مگامال کوالالامپور، مالزی

مالزی کشوری که در این چند سال اخیر پیشرفت چشم گیری در تمامی زمینه ها داشته و به یکی از قطب های گردشگری در آسیا مبدل شده است. کوالالامپور پایتخت این کشور هم از این پیشرفت ها جا نماده و امکانات رفاهی مناسبی را، هم برای توریست ها و هم برای ساکنینش به وجود آورده است. در میان این امکانات نمیتوان از مراکز خرید و شاپینگ سنترهایش چشم پوشی کرد چرا که حتی کسانی که خرید کردن را دوست ندارند نیز مجاب میشوند تا حداقل یکبار از این فروشگاه ها دیدن کنند، یکی از آن ها شاپینگ سنتر مید ولی مگامال است.

مرکز خرید مید ولی مگامال کوالالامپور، مالزی

شاپینگ سنتر مید ولی مگامال

این مرکز خرید در که در سال ۱۹۹۹ طراحی و ساخته شده است دارای پنچ طبقه میباشد و یکی از فروشگاه هایی است که میتوانید ساعت ها در آن به خرید و تفریح بپردازید. مید ولی مگامال در بین راه کوالالامپور و پتالینگ جایا ساخته شده و دارای مساحتی در حدود ۴۲۰ هزار متر مربع است. در کنار این مرکز خرید دو هتل معروف به نام های Cititel Midvalley Hotelو Boulevard Hotelواقع شده است، که نگرانی محل اقامت را برای بازدیدکنندگانش از بین برده است. این فروشگاه برنده جوایز زیادی در مراسم های مختلف شده است که از جمله آن ها میتوان به جایزه بهترین مرکز خرید از نظر توریست ها در سال ۲۰۰۰ اشاره کرد.

مرکز خرید مید ولی مگامال کوالالامپور، مالزی

در قسمت شاپینگ سنتر این مجموعه میتوانید انواع پوشاک، کیف و کفش، اکسسوری، لوازم آرایشی و بهداشتی را از ۴۳۰ برند داخلی و خارجی مانند: منگو، تیمبرلند، زارا، سواچ، دیور، ویکتوریا سکرت و... پیدا کنید. در طبقه دوم این فروشگاه نیز برند های داخلی و مختص مالزی را ببیند.

مرکز خرید مید ولی مگامال کوالالامپور، مالزی

این فروشگاه دارای فست فود ها و رستوران های مختلفی، با غذا های محلی و بین المللی میباشد و یکی از محاسن این رستوران ها و فست فود های این است که در کنار اسم آن ها و یا غذا های داخل منو هایشان ذکر شده است که غذای مورد نظر شده حلال میباشد یا نه و یا از گوشت خوک استفاده شده یا خیر.

مرکز خرید مید ولی مگامال کوالالامپور، مالزی

از امکانات تفریحی این مجموعه نیز میتوان به وجود یک زمین بازی بولیگ در طبقه پنجم و یک سینمای چند بعدی در طبقه اول اشاره کرد. ویژگی جالب این مرکز، وجود یک کلینیک پزشکی و یک مرکز دندانپزشکی فوق پیشرفته و مجهز به تکنولوژی های روز دنیا میباشد که مراجعین فراوانی را از سراسر جهان و بخصوص کشورهای پیشرفته نیز به سمت خود جذب میکند.

مرکز خرید مید ولی مگامال کوالالامپور، مالزی

چمدونت رو بستی؟

فقط کافیه بلیط هواپیما و هتلت رو انتخاب کنی. بقیه اش با مستر تیکت

خرید بلیط هواپیما
رزرو هتل

دیدگاه شما چیست؟