مراکز خرید

مرکز خرید مصطفی سنگاپور، سنگاپور

مرکز خرید مصطفی سنگاپور، سنگاپور

دولت- شهر سنگاپور که به عنوان کشور سنگاپور معرفی میشود، جز کشور های جدیدالتاسیس جنوب شرقی آسیا می باشد، که جزء پیشرفته ترین کشور ها در جهان بحساب می آید. این کشور پایتختی هم نام، با خود دارد و دارای مردمی خون گرم و مهمان نواز است که در کنار جاذبه های گردشگری و مراکز خرید فوق العاده‌اش سبب شده تا سالانه توریست های فراوانی را به خود جذب کند.

مرکز خرید مصطفی سنگاپور، سنگاپور

خرید که بخش جدا ناشدنی از هر سفر میباشد، در سنگاپور و فروشگاه هایش دلچسب تر میشود، یکی از مراکز خرید معروف در سنگاپور، شاپینگ سنتر مصطفی است، که بازدید از آن خالی از لطف نیست.

مرکز خرید مصطفی سنگاپور، سنگاپور

آشنایی با مرکز خرید مصطفی

این مرکز خرید که به صورت ۲۴ ساعته باز میباشد، یکی از مکان هایی است که میتوان در آن اجناس را با قیمت های پایین تر از فروشگاه های دیگر پیدا کرد و همین امر سبب شده تا مرکز خرید مصطفی در دسته شاپینگسنترهای لوکس قرار نگیرد، اما این موضوع نه تنها باعث نشده تا از محبوبیت آن کم بشود بلکه دقیقا برعکس، سبب محبوب تر شدن این مجموعه نیز شده است زیرا که فضای گرم و پر هیاهوی این مکان نظر اهلی سنگاپور و حتی توریست ها را به شدت به خود جلب کرده است.

مرکز خرید مصطفی سنگاپور، سنگاپور

در این مجموعه تقریبا میتوان همه چیز پیدا کرد؛ از انواع لوازم الکترونیکی مانند موبایل و... گرفته تا پوشاک و زیور آلات طلا. در طلا فروشی های فروشگاه مصطفی میتوانید جواهرات زیبایی، هم با طراح های مدرن و هم با طرح های سنتی و محلی با قیمتی مناسب یافت، همچنین اگر بدنبال سوغاتی هستید که بازگو کننده‌ی حال و هوای سنگاپورباشد، میتوانید به بخش بازار سنتی این مکان رفته و از صنایعه دستی، ساری و لباس های محلی و لوازم تزیینی زیبای موجود در آن بازدید کنید. اگر جای کافی برای خرید هایتان ندارید هم نگران نباشد چرا که در قرفه چمدان فروشی این مجموعه میتوانید، انواع ساک و چمدان را با قیمتی مناسب پیدا کنید.

مرکز خرید مصطفی سنگاپور، سنگاپور

فروشگاه مصطفی که در محله هند کوچک واقعه شده، دارای رستوران های زیاد، با منو های متفاوت میباشد که شما میتوانید از انواع فست فود ها، غذا های غربی و غذا های محلی در این رستوران ها لذت ببرید، همچنین در کافه های موجود نیز میتوانید، انواع نوشیدنی های سرد و گرم را سفارش داده و تمدد انرژی کنید تا به بقیه خریدتان بپردازید.

مرکز خرید مصطفی سنگاپور، سنگاپور

چمدونت رو بستی؟

فقط کافیه بلیط هواپیما و هتلت رو انتخاب کنی. بقیه اش با مستر تیکت

خرید بلیط هواپیما
رزرو هتل

دیدگاه شما چیست؟