مراکز خرید

مرکز خرید ویوو سیتی سنگاپور، سنگاپور

مرکز خرید ویوو سیتی سنگاپور، سنگاپور

سنگاپور کشوری واقع در جنوب شرقی آسیا و قرار گرفته شده در مجمع الجزایر مالای که در سال ۱۹۶۵ اعلام استقلال کرده است، میباشد. این کشور در سال های اخیر پیشرفت چشم گیری در زمینه های مختلف داشته که اکنون دیگر جز کشور های پیشرفته، در جهان معرفی میشود. سنگاپور پایتختی هم نام با نام خودش را دارا میباشد که بیشتر این تغییرات در این شهر رخ داده است، زیر ساخت های فوق العاده شهری گرفته تا برج ها و آسمان خراش هایش. همه این ها در کنارهم به علاوه  امکانات تفریحی و رفاهی متنوع آن سبب شده تا علاوه بر خود بومیان این منطقه، مردمان اقصی نقاط جهان نیز عاشق این منطقه بشوند.

مرکز خرید ویوو سیتی سنگاپور، سنگاپور

این شهر در کنار اتمامی امکاناتش دارای شاپینگ سنتر های فوق لوکسی نیز میباشد که همه را وسوسه میکند که حداقل یکبار هم که شده از آن ها بازدید کنند. برای مثال از این شاپینگ سنتر ها میتوان به مرکز خرید ویوو سیتی اشاره نمود.

مرکز خرید ویوو سیتی سنگاپور، سنگاپور

معرفی شاپینگ سنتر ویوو سیتی سنگاپور

مرکز خرید ویوو سیتی واقع شده در بندرگاه Harbour Front، بزرگترین مرکز خرید سنگاپور بوده و یکی از بزرگترین فروشگاه ها در آسیا نیز میباشد. در ویوو سیتی میتوان اجناس فوق لوکس فراوانی اعم از انواع پوشاک، کیف و کفش، لوازم آرایشی و بهداشتی، جواهرات و زیورآلات و... را یافت که همگی از برند های معروف داخلی و بین المللی و مطابق با آخرین ترند های روز دنیا میباشند. علاوه بر این ها میتوان کتاب های متعددی را نیز چه از نشریات محلی و چه از معروف ترین نشریات بین المللی در این مجموعه پیدا کرد. این مجموعه کودکان را نیز فراموش نکرده است و فروشگاه های اسباب بازی فروشی، لباس و لوازم کودک و نوزاد را نیز دارا میباشد.

مرکز خرید ویوو سیتی سنگاپور، سنگاپور

این مکان علاوه بر اینکه یک مرکز خرید است، یک مرکز تفریحی فوق العاده نیز به حساب می آید، زیرا که دارای امکاناتی نظیر؛ بزرگترین سینما سنگاپور، یک سالن آمفی تئاتر مجلل و باشکوه، استخر، زمین های بازی مختلف و... میباشد. سینمای این مجموعه دار ۱۵ پرده نمایش(که یکی از آن ها طولی بیش از ۲۲ متر را دارا است و یکی از بزرگ ترین پرده های نمایش در آسیا میباشد) و ظرفیت بیش از ۲۰۰۰ نفر میباشد. علاوه برتمامی این امکانات فود کورت این مجموعه تفریحی، با منوی غذایی بین المللی‌اش پذیرای مهمانان خویش است.

مرکز خرید ویوو سیتی سنگاپور، سنگاپور

چمدونت رو بستی؟

فقط کافیه بلیط هواپیما و هتلت رو انتخاب کنی. بقیه اش با مستر تیکت

خرید بلیط هواپیما
رزرو هتل

دیدگاه شما چیست؟