مراکز خرید

مرکز خرید ویوا وارنا، بلغارستان

مرکز خرید ویوا وارنا، بلغارستان

وارنا سومین شهر بزرگ کشور بلغارستان میباشد که اولین نشانه های تمدن و سکونت در آن را میتوان به عصر مفرغ نسبت داد. این شهر که با دریای سیاه هم مرز میباشد، چه در گذشته و چه در زمان حال منطقه مهمی از نظر اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی بوده است. امروزه علاوه بر این ها، این شهر از نظر توریستی هم برای کشور بلغارستان مفید واقع شده است، چرا که آثار باستانی دوره های مختلف و امکانات رفاهی و تفریحی آن در کنار قیمت هایی مناسب سبب جذب توریست فراوان شده است.

مرکز خرید ویوا وارنا، بلغارستان

این شهر در کنار همه امکاناتی که چه برای ساکنین و چه برای گردشگران ارائه میدهد، دارای فروشگاه های فراوانی نیز میباشد. مرکز خرید ویوا (Viva) یکی از این فروشگاه ها است، که میتوان آن را جز کوچکترین آن ها نیز دسته بندی کرد. البته این مسئله باعث نشده تا از کیفیت ارائه خدمات این مجموعه کاسته شود.

مرکز خرید ویوا وارنا، بلغارستان

معرفی مرکز خرید ویوا

این فروشگاه همان طور که گفته شد، دارای مساحت و وسعت کوچکی میباشد که در همین وسعت کم نیز امکانات بسیار مناسبی را ارائه کرده است. ویوا دارای ۲۸ فروشگاه میباشد که اقلام متنوعی را دارا است، برای مثال بخش مرکزی فروشگاه به مواد غذایی و اجناس سوپر مارکتی اختصاص یافته و در سایر فروشگاه ها نیز میتوان انواع پوشاک، کیف و کفش و... را با قیمتی مناسب پیدا کرد، که این مسئله خود سبب جلب توجه بیشتر گردشگران شده است.

مرکز خرید ویوا وارنا، بلغارستان

در مرکز خرید ویوا رستورانی با منوی غذایی متنوع وجود دارد که شامل غذاهای بلغاری و بین المللی میباشد و محلی مناسب برای استراحت در بین خرید است. این مجموعه کودکان را نیز فراموش نکرده و سالن بازی مخصوص آنان نیز طراحی کرده تا در هنگام خرید، آنان نیز به تفریح بپردازند. پارکینگ مرکز خرید ویوا نیز اختصاصی بوده و ظرفیت پارک ۸۸ خودرو را دارا میباشد.

مرکز خرید ویوا وارنا، بلغارستان

چمدونت رو بستی؟

فقط کافیه بلیط هواپیما و هتلت رو انتخاب کنی. بقیه اش با مستر تیکت

خرید بلیط هواپیما
رزرو هتل

دیدگاه شما چیست؟