اخبار

افزایش جذب شاغلین دورکار توسط دبی

دبی به شاغلان خارجی دورکار، اقامت یکساله میدهد

دبی برنامه اقامتی جدیدی را برای متخصصان کار از راه دور در خارج از کشور راه اندازی می کند

دبی برنامه اقامتی جدیدی را آغاز کرده است که بر اساس آن به متخصصین کار از راه دور در خارج از کشور اجازه می دهد تا در امارات با خانواده هایشان زندگی کنند و این در حالیست که به کار از راه دور برای کارفرمای خارج از کشور خود ادامه دهند.
این برنامه اقامتی جدید به مدت یک سال معتبر خواهد بود و پس از آن می توان هر بار به طور متوالی برای مدت مشابه تمدید کرد.
هزینه این برنامه 287 دلار بعلاوه بیمه درمانی با پوشش معتبر و هزینه پردازش و بررسی پرونده در امارات متحده عربی برای هر نفر میباشد.
پس از ورود به دبی ، افراد می توانند از مزایای مشابه مانند سایر ساکنان از جمله دسترسی به خدمات مخابراتی (تلفن و اینترنت) و خدمات محلی (آب، برق و...) و همچنین گزینه های تحصیل برای فرزندان خود بهره مند شوند.
متقاضیان همچنین از سیاست مالیات بر درآمد صفر امارات متحده عربی بهره مند خواهند بود، که این موضوع به کاهش هزینه های سنگین زندگی در دبی کمک میکند.

جذب شاغلین دورکار به دبی

چه کسانی می تواند برای دریافت اقامت سالانه دبی اقدام کنند؟

برای واجد شرایط بودن در این برنامه ، افراد باید شرایط زیر را داشته باشند:
- داشتن گذرنامه با حداقل اعتبار شش ماه
- بیمه درمانی معتبر پوشش امارات متحده عربی
- اثبات اشتغال از کارفرمای فعلی خود با اعتبار قرارداد یک ساله با حداقل 5000 دلار حقوق ماهانه (باید فیش حقوقی ماه های گذشته و همچنین سه ماه صورتحساب بانکی ارائه شود).
- اگر متقاضی مالک یک شرکت است ، باید مدارک لازم جهت اثبات مالکیت شرکت را حداقل به مدت یک سال همراه با درآمد متوسط ​​ماهیانه 5000 دلار و صورتحساب بانکی سه ماهه ارائه دهد.

چگونه برای اقامت یکساله دبی درخواست کنیم؟

برای ثبت نام در برنامه اقامت سالانه دبی، متقاضیان می توانند مستقیماً از طریق سایت اینترنتی
www.visitdubai.com/fa/sc7/travel-planning/travel-tools/work-remotely-in-dubai اقدام کنند.
Helal Saeed Almarri، هلال المری، مدیر کل گردشگری دبی در این باره میگوید:
"همه گیری ویروس کرونا در سراسر جهان، نحوه زندگی و کار را بطور کلی تغییر داده است. از آنجایی که شرکت های چند ملیتی و استارت آپ های پیشرو در سراسر جهان به راهکارهای دیجیتالی روی آورده اند، نیاز به حضور فیزیکی برای انجام مسئولیت های حرفه ای مورد بازنگری قرار گرفته است."
"دبی با موقعیت منحصر به فردی که دارد، فرصت سبک زندگی ایمن و پویا را به کارکنان حوزه دیجیتال و خانواده هایشان ارائه میدهد تا در حالی که آنها کار خود را از راه دور انجام می دهند، بتوانند در دبی اقامت داشته باشند، خواه این کار برای چند ماه یا یک سال تمام باشد."

چمدونت رو بستی؟

فقط کافیه بلیط هواپیما و هتلت رو انتخاب کنی. بقیه اش با مستر تیکت

خرید بلیط هواپیما
رزرو هتل

دیدگاه شما چیست؟