رستوران ها

رستوران هتل ونیت گوا، هندوستان

رستوران هتل ونیت گوا، هندوستان

گوا شهری بندری و ایالتی است که در کشور پهناور هند می توان آن را جستو جو کرد و یافت. این شهر وسیع در حاشیه و کناره جنوب غربی این سرزمین تاریخی واقع شده که بالغ بر۴۵۱ سال تحت سلطه کشور پرتغال بوده است. به همین دلیل شما زمانی که پا در این شهر می گذارید می توانید به خوبی فرهنگ و آداب و رسم مردم پرتغالی ها را نظاره کنید. این شهر به دلیل جاذبه های گردشگری فراوان و طبیعت بکر و سر سبزش هر ساله میزبان صد ها هزار توریست و مسافر از تمام دنیا می باشد.
به همین دلیل است که می توان به کثرت در سطح شهر انواع امکان و مراکز گردشگری را به خوبی مشاهده کرد که در حال پذیرایی از مهمانانشان هستند. یکی از مکان هایی که در میان توریستان بسیار مورد توجه قرار می گیرد، رستوران ها می باشد. حال اگر به دنبال یک رستوران فوق العاده از نظر طعم و کیفیت غذا هستید که در کنارش مکانی عالی برای لذت بردن از بافت قدیمی و کلاسیک شهر باشد، حتماً باید سری به رستوران Hotel Venite بزنید.

رستوران هتل ونیت گوا، هندوستان

رستورانی عالی در شهر گوا

رستوران Hotel Venite، رستورانی با فضای نه چندان وسیع است که توانسته با همین وسعت کوچک خود از سال ۱۹۵۵ طرفداران زیادی برای خود جذب کند. این رستوران دارای یک فضای کلاسیک و در عین حال سنتی هند است که با نوش جان کردن غذا در پشت میز و صندلی چوبی زیبایش و یا در بالکن های دوست داشتنی اش آرامش را در کنار مردم این شهر یافت. در این رستوران انواع غذا ها و خوراکی های سنتی هندی، پرتغالی، اروپایی و سوپ های خوش طعم به همراه نوشیدنی هایی خاص سرو می گردد که شما بنا بر سلیقه خویش می توانید از میان آن ها سفارش خود را ثبت کنید.

رستوران هتل ونیت گوا، هندوستان

رستوران هتل ونیت گوا، هندوستان

این رستوران در وعده های ناهار و شام درب هایش برای مهمانانش باز می باشد. از دیگر ویژگی های این رستوران می توان به رزرو میز، وجود میز و صندلی در فضای باز رستوران و سرویس میز اشاره کرد. در آخر نیز باید گفت که این رستوران حتی برای افرادی که رژیم غذایی گیاهی دارند نیز بسیار مناسب می باشد.

رستوران هتل ونیت گوا، هندوستان

دیدگاه شما چیست؟