رستوران ها

رستوران تالاسا گوا، هندوستان

رستوران تالاسا گوا، هندوستان

گوا شهری زیبا و بندری است که دارای طبیعتی بکر است. این شهر هر ساله به دلیل موقعیت جغرافیایی عالی و آب و هوای مناسبش از سراسر دنیا پذیرای مسافران زیادی می باشد. گوا یک شهر ایالتی است که بندر گوا و شهر گوا کهنه نیز جزئی از آن به حساب می آیند. همان طور که گفته شد گوا شهری بندری است که به دلیل داشتن وسیع ترین سواحل و مراکز تفریحی آبی در هند بسیار معروف است.
در سطح این شهر توریستی، می توان به راحتی رستوران هایی را مشاهده کرد که در اکثر مناطق پر بازدید تاسیس شده اند. یکی از این مکان ها سواحل آن است که به خصوص به هنگام غروب آفتاب به شدت شلوغ می گردد. بنابراین اگر قصد رفتن به سواحل شهر گوا را دارید بهتر است با یکسری از رستوران های عالی آن از نظر کیفیت و طعم غذا و همچنین داشتن مکانی زیبا آشنا شوید. برای مثال می توان رستوران ساحلی تالاسا را نام برد.

رستوران تالاسا گوا، هندوستان

رستورانی زیبا برای دیدن غروب خورشید

رستوران Thalassa رستورانی واقع در سواحل شهر گوا است که به دلیل فضای خاصش بسیار معروف می باشد. این رستوران که با درختان نخل در رو به روی خود به طور طبیعی تزئین شده است دارای فضایی گرم، صمیمی و شاد است که توسط میز و صندلی های سفید رنگ و چوبی اش و چراغ هایی که به هنگام تاریکی روشن می شوند مزین شده است.

رستوران تالاسا گوا، هندوستان

در این رستوران می توان انواع غذا های اروپایی و گریل شده را در وعده های غذایی ناهار، شام و شام دیر وقت سفارش دارد و نوش جان کرد. همچنین رستوران Thalassa برای افرادی با سلیقه و رژیم غذایی گیاهی، وگان و فاقد گلوتن نیز مناسب می باشد. از دیگر ویژگی های رستوران می توان به رزرو میز، وجود میز و صندلی در فضای باز، پارکینگ رایگان، صندلی چرخدار، موسیقی زنده، اسکله و سرویس میز اشاره کرد. در آخر نیز باید گفت که این رستوران حتی می تواند برای قرار های عاشقانه و رمانتیک نیز گزینه ای فوق العاده باشد.

رستوران تالاسا گوا، هندوستان

رستوران تالاسا گوا، هندوستان

دیدگاه شما چیست؟