رستوران ها

رستوران توسکانی گاردنز، گوا، هندوستان

رستوران توسکانی گاردنز گوا، هندوستان

اگر قصد دارید بار سفر خویش را برای رفتن به شهر زیبای گوا ببندید، باید بدانید این شهر بندری که در حاشیه جنوب غربی کشور کهن هندوستان واقع شده است دارای منظره و طبیعتی بکر و سر سبز می باشد که با گشت گذار در این طبیعت می توانید به خوبی صاحب آرامشی متفاوت و لذت بخش در زندگی بشوید. با وجود اینکه این شهر حدوداً به مدت ۴۵۱ سال تحت سلطه کشور پرتغال بوده، اما هنوز می توان در برخی از محله و مناطق آن فرهنگ هندی را یافت. این شهر زیبا به دلیل توریستی بودن خویش و داستن صد ها هزار مسافر در طول سال دارای یکسری امکان رفاهی است که رستوران های یکی از این موارد می باشند.
رستوران ها به دلیل این که یکی از نیاز های اساسی مسافران و حتی مردم عادی شهر را فراهم می کنند، بسیار مهم هستند و شناختن آن ها برای سفر کردن جزئی از واجبات یک سفر خوب می باشد. رستوران توسکانی گاردنز گوا یکی از رستوران های این شهر است که به هر توریستی پیشنهاد داده می شود.

رستوران توسکانی گاردنز گوا، هندوستان

رستورانی ایتالیایی در شهر گوا هند

اگر دوست دارید در شهر بندری گوا غذا های خوش طعم ایتالیایی را نیز تست کنید باید بگوییم که انتخاب رستوران توسکانی گاردنز یک انتخاب صحیح و عالی می باشد. با وارد شدن به این مکان دوست داشتنی شما می توانید به انتخاب خویش یا در داخل رستوران و یا در فضای باز و باغ گونه آن میز خود را انتخاب کنید و غذای خود را نوش جان کنید. باید گفت که تمامی فضای این رستوران چه داخل و چه بیرون آن بسیار شبیه به رستوران های اصیل ایتالیایی می باشد مانند رومیز های این رستوران که طرح شطرنجی قرمز و سفید رنگی را دارند.

رستوران توسکانی گاردنز گوا، هندوستان

رستوران توسکانی گاردنز گوا، هندوستان

رستوران Tuscany Gardens فقط در وعده شام و نوشیدنی باز است که اگر انتخاب شما فضای بیرونی آن یعنی همان باغ کوچک رستوران باشد شما با فضایی چراغانی شده و درخشان رو به رو خواهید شد. جدا از غذا های ایتالیایی، ایتالیایی مرکزی، جنوبی و پیتزا های گوناگون می توان انواع غذا های مدیترانه ای، توسکانی، سیسیلی و اروپایی را نیز در این مکان سفارش داد. از دیگر امکانات این رستوران می توان به رزرو میز، پارکینگ خیابانی و سرویس میز اشاره نمود. همچنین این رستوران برای افرادی که رژیم غذایی گیاهی، وگان و فاقد گلوتن نیز دارند، مناسب می باشد.

رستوران توسکانی گاردنز گوا، هندوستان

 

دیدگاه شما چیست؟